Bankovnictví a finance - kamerové a dohledové systémy


Udržte krok se změnami, připravte se na budoucnost

Finanční instituce prošly v posledních letech následkem četných nových výzev značnou transformací. Digitalizace nabídek a služeb, změna zákaznického chování a zesílená konkurence nových bankovních organizací a poskytovatelů finančních technologií s sebou přinesla nutnost přezkoumávání nákladů (a také možnosti nových strategií „go-to-market“).

Kamenné pobočky jsou na náklady náročné, nicméně znamenají rovněž cenný styčný bod mezi bankou a zákazníkem, takže zlepšují zákaznický zážitek a bance umožňují zvýšit zisky díky prodeji finančních služeb. Při vyhodnocování své celkové nabídky (online i off-line) je banka nucena přizpůsobovat se změnám a připravit se na budoucnost.

Klíčové oblasti


image

Řízení výkonnosti kamenných poboček

Technologie Milestone určené pro banky a finanční instituce vám pomohou porozumět výkonnosti pobočky a zlepšovat ji pomocí počítání osob a analýzou videí s délkou front a obsazenosti přepážek. Na základě získaných dat můžete nejen zvýšit výkonnost pobočky, ale rovněž zlepšit zákaznický zážitek.

Sbírejte a analyzujte informace a získejte hlubší pochopení provozu své pobočky a chování zákazníků v ní. Budete schopni lépe chránit zákazníky, zaměstnance i majetek, a přitom lépe řídit náklady a zlepšovat celkovou atmosféru pobočky.

image

Transformace pobočky

Občas vzniká dojem, že kamenné pobočky vymírají, avšak řečeno novinářsky, „zprávy o jejich úmrtích jsou značně nadsazené“. Očividné však je, že jejich poslání se mění. Zatímco úplné základy zůstávají stejné – půjčování peněz, přijímání vkladů, připisování úroků – banky se zároveň do budoucna potřebují odlišit od konkurence svými zákaznickými službami.

Analýza dat z videozáznamů je logickým a cenným doplňkem investice, která již byla učiněna do monitorování, a může sehrát klíčovou roli v utváření co nejlepšího prostředí již dnes i do budoucna. Seznamte se s možnostmi analýzy kamerových záznamů.

image

Zlepšete zákaznický zážitek

Pozitivní zákaznický zážitek je bezesporu jedním z nejpodstatnějších faktorů úspěchu v bankovnictví. Společně s našimi partnery pro vývoj software jsme schopni k našim kamerám nabídnout celou škálu inteligentních video aplikací, mezi nimiž jsou: Počítání osob, Řízení front, Rozpoznávání obličejů / detekce nálady, Audio, hudba na pozadí

3 důvody, proč je Audio rozumnou volbou


  • Utváří prostředí se skvěle znějící hudbou na pozadí, která se hodí během doby, po kterou zákazníci čekají na obsloužení.
  • Zlepšuje bezpečnost například u bankomatů, kde lze využívat automatická oznámení při incidentech a přímé hlášení policii.
  • Umožňuje definovat různé audio zóny v každé provozovně a v kterýkoli čas dálkovým přístupem řídit více provozoven.

Rozvoj zabezpečení bank

Zdá se, že se technologie rozvíjejí den ode dne rychleji. A s každým novým krokem, který učiní finanční instituce - od instalace většího počtu bankomatů a samoobslužných stanic až po elektronické bankovnictví – si také zločinnost vždy snaží najít nový způsob, jak obejít zabezpečení.

Výhody síťových kamer

Hledáte špičkový monitorovací systém, řízení přístupu či audio technologii? Přejete si možnost integrovat všechny tři tyto oblasti do jediného výjimečného řešení? Síťová zařízení od společnosti Milestone vám otevřou nekonečné možnosti, které vám analogové přístroje prostě poskytnout nemohou. A nejenže pro vás udělají více – ještě vám ušetří peníze.

Máme řešení pro každý obor


BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: