XProtect® Rapid REVIEW

NALEZNĚTE VŠE, CO HLEDÁTE, RYCHLE!


Neztrácejte již čas prohledáváním mnohahodinových záznamů.
S produktem XProtect Rapid REVIEW můžete zkrátit dobu vyšetřování, protože vše, co hledáte, naleznete rychle.

Stáhnout informace o produktu

Váš obor

Operátoři bezpečnosti a vyšetřovatelé

Coby operátor bezpečnosti představujete oči a uši celé organizace. Pokud dojde k incidentu, očekává se od vás, že poskytnete odpovědi a důkazy, a to ihned. Ačkoli nejlepším svědkem bývá kamera, nalezení příslušného videozáznamu si může vyžádat mnoho času, zejména pokud máte v systému více kamer s nepřetržitým provozem.

Vaše výzva

Časově náročné analýzy videozáznamů

Vrátit zpět, přehrát. Vrátit zpět, přehrát. Vrátit zpět, přehrát. A přece jste stále ještě nenašli, co hledáte. Nejste jediní. Denně jsou nahrány tisíce terabajtů videozáznamů. Procházet manuálně, hodiny a hodiny videozáznamů, jen abyste zachytili konkrétní osobu či sledovaný předmět, může stát neuvěřitelně mnoho času. Nepřáli byste si, aby existoval způsob, jak pátrání v záznamech provádět rychle, chytře a snadno?

Vaše řešení

XProtect Rapid REVIEW na platformě BriefCam

XProtect Rapid REVIEW je pokročilé řešení pro forenzní analýzu, umožňující rychlé prohlížení záznamů, jejich prohledávání a rozbor. Konec bezpočtu hodin strávených před monitorem při sledování nekonečných nahrávek! Řešení je hladce integrováno do XProtect, takže vám umožní prozkoumat vícehodinové záznamy během několik minut a zachytit konkrétní osoby či sledované předměty a využít tyto informace jako důkazní materiál či podklad pro praktické kroky.

XProtect Rapid REVIEW


S produktem XProtect Rapid REVIEW získáte inteligentní řešení pro prohlížení a forenzní analýzu videozáznamů, takže to, co hledáte, naleznete rychle.

Vyberte

Pokročilý management případů

Nyní můžete intuitivně vybrat zdroj videa díky hladkému integrování s XProtect Rapid REVIEW, okamžitě vytvářet vyhledávací případy a organizovat všechny zkoumané videozáznamy do jediného úložiště, takže je můžete efektivně prohlížet z uživatelského rozhraní XProtect. Prošetřování, která dříve zabrala dlouhý čas, lze nyní provádět rychle. Například: 5 000 hodin videozáznamů z nepokojů ve Vancouveru bylo nutné zkoumat celé týdny. Dnes můžete být hotovi v řádu hodin.

image

Vyhledávejte

Zrychlete vyšetřování

Videozáznam občas zachytí incidenty, které je nutné přezkoumat. Může jít o nepřítomnost osob, vandalismus, krádeže, útoky, nehody, zranění na pracovišti nebo obtěžování. XProtect Rapid REVIEW vám umožňuje rychlé a chytré vyhledávání na záznamech z více kamer, pomocí rozšířené sestavy analytických vyhledávacích filtrů. Uživatelé tak mohou rychle nalézt potřebné informace a důkazy.

Patentovaná funkce VIDEO SYNOPSIS® zobrazí najednou všechny objekty, které se na videozáznamu objevily v různých časech, takže vyšetřování probíhá rychleji než kdy předtím.

image

Nalezněte

Využijte hodnotu videozáznamu

Získejte od své instalace více než jen dohled a využijte schopnost analyzovat aktivitu objektů, společné trasy a dobu setrvání na místě. Výsledný výstup je zobrazen jako snadno čitelná vizualizace. Součástí jsou vizuální vrstvy, takže XProtect Rapid REVIEW poskytuje možnost forenzní identifikace u oblastí s největší zalidněností a rovněž pochopení celkových souvislostí a informací je větší. Management maloobchodní prodejny může například zjišťovat obsazenost jednotlivých úseků prodejny zákazníky, a pochopit tak, jakým způsobem zákazníci provozovnou procházejí. Podle toho lze optimalizovat rozložení produktů na prodejně, rozmístění personálu a zajišťovat tak co nejlepší zákaznický zážitek.

image

MĚJTE PŘEHLED A ROZUMĚJTE SVÉMU PROSTŘEDÍ LÉPE NEŽ KDYKOLI PŘEDTÍM

image

Rychle nalezněte důkaz

Rychle nalezněte důkaz

Ať se jedná o vozidlo kradené nebo ujíždějící, s XProtect Rapid REVIEW je můžete rychle identifikovat, upozornit policii a doložit důkaz pro obvinění z trestné činnosti. Můžete rovněž předcházet dalšímu nezákonnému chování.

Shlédnout video

Zjistěte přesný čas a místo

U pohřešovaných dětí je rozhodující čas

Podle policejních odborníků rozhoduje při hledání pohřešovaných dětí prvních 24 hodin. S každou další hodinou pravděpodobnost jejich nalezení klesá. XProtect Rapid REVIEW dokáže velice rychle poskytnout digitální „stopu“, která policii usnadní zjištění přesného času a místa, na kterém bylo dítě spatřeno naposledy. Je ušetřen rozhodující čas a pohřešované děti se znovu shledají s rodinou.

Shlédnout video
image
image

Trasování kontaktů

Zajistěte areál proti kontaktu s COVID-19

XProtect Rapid REVIEW lze využít pro označení a trasování osob, které o sobě uvedly, že byly pozitivně testovány na COVID-19. Pomocí funkce rozpoznávání obličejů lze provádět trasování kontaktů, případně upozornit ohrožené či spustit příslušný bezpečnostní postup.

Pronikněte do nové technologie


XProtect Rapid REVIEW obsahuje nástroje pro analýzu videozáznamu, které z dosavadního síťového dohledového systému získají data pro inteligentní vyhledávání v obsahu nahrávek. Využívá umělou inteligenci a hluboké učení, takže je schopen na videozáznamu detekovat a izolovat objekty. Následně identifikuje každý z objektů pomocí nastavené aplikace Deep Neural Networks a každý z objektů zatřídí tak, aby byla umožněna inteligentní analýza videa, včetně vyhledávání a filtrování. Tím jsou umožněny následující analytické funkce a využívání:

image

Správa případů

Organizujte všechny výsledky vyšetřování do jediné složky, označujte sledované objekty a sumarizujte nálezy (včetně všech relevantních ukázek) do zprávy, kterou můžete exportovat. Přitom můžete na případech dynamicky spolupracovat s dalšími uživateli.

image

VIDEO SYNOPSIS®

Zobrazte současně všechny objekty, které se na videozáznamu z určité oblasti vyskytovaly v různých časech. Výsledkem je dramaticky kratší segment videa, který plně zachovává schopnost pozorovatele analyzovat prostor. Máte možnost prohlédnout hodiny videozáznamu během několika minut, někdy i sekund.

image

Multikamerové vyhledávání

Pokročilé vyhledávání na záznamech z více kamer je schopné účinně identifikovat specifikované muže, ženy, děti a automobily, rychle a přesně, s využitím funkce rozpoznávání obličeje, podobnosti vzhledu, oděvu, barvy, velikosti, rychlosti, dráhy a směru pohybu, setrvání na místě a pomocí filtrů pro změnu osvětlení.

image

Rozpoznání obličeje

Přesné rozpoznání obličeje rychle označí cílovou osobu pomocí digitální podoby, extrahované z videozáznamu či z externího zdroje.

image

Rozpoznání registrační značky vozidla

Diferencované rozlišování registračních značek vozidel navržené zejména pro použití v přirozených podmínkách. Snadné používání při hledání konkrétních registračních značek v seznamech nahrávek, v existujícím videu či externích datech.

image

Podobnost vzhledu

Lokalizujte ihned osoby, vozidla a další cílové objekty tak, že zadáte vyhledávání objektů s podobným vzhledem.

image

Detekce použití respirátoru

S využitím filtru pro přítomnost respirátoru můžete sledovat jeho používání v dané oblasti.

image

Identifikace přiblížení

Vyhledávejte a identifikujte vzdálenost mezi osobami v různých časových obdobích a různých lokalitách, například za účelem kontroly, zda je dodržován rozestup a za účelem trasování kontaktů.

image

Překročení čáry

Můžete detekovat, filtrovat a počítat objekty, které překročily vyznačenou linii v předem stanoveném směru. Tak lze řídit ostrahu oblasti a sledovat počet překročení v daném směru.

image

Vizuální vrstvy

Vytvářejte vizuální analýzy a mapy v infračerveném spektru, zkoumající aktivitu objektů, jejich setrvávání na místě, společné trasy a změny pozadí.

image

Tolerance filtru

Upravujte hladinu tolerance filtru, a tak dále upřesňujte výsledky vyhledávání podle tříd, vlastností, barev, setrvání na místě, směru pohybu, oblasti, trasy, rozpoznání obličeje a podobnosti vzhledu.

image

Ovládání hustoty a rychlosti

Zvyšujte či snižujte počet a rychlost událostí, které jsou zobrazovány společně.

image

Třídění

Sledujte události podle jejich významnosti, případně podle posloupnosti výskytu. Sledované objekty si můžete jednoduše přiblížit.

Podívejte se, jak funguje

XProtect Rapid REVIEW – VIDEO SYNOPSIS

Původní videozáznam: 30 minut

Nový způsob prohlížení videozáznamů

Společnost BriefCam vynalezla funkci VIDEO SYNOPSIS a vlastní k ní celosvětové platné patenty. Jde o inovativní technologii, která umožňuje zobrazit naráz všechny objekty, které se v daném videozáznamu vyskytly v různých časech. Tuto informaci zobrazí ve formě časově komprimovaného videa, které lze kdykoli přepnout zpět do původního přirozeného videozáznamu. Výsledek? Hodiny videa můžete zkontrolovat během několik minut.

VIDEO SYNOPSIS: 53 sekund

Jakou novou hodnotu přináší VIDEO SYNOPSIS?

Celosvětový trend k používání stále většího počtu kamer způsobuje, že i přes pokroky v technologiích je prohlížení a analyzování videozáznamů velice náročné na čas i práci. VIDEO SYNOPSIS přináší dramaticky zkrácený segment videa, který plně zachovává schopnost zkoumat celé prostředí a umožňuje prohlédnout a zkontrolovat dlouhé hodiny videozáznamu během několika minut a někdy i jen několika sekund.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O XPROTECT?

Zajistěte areál proti kontaktu s COVID-19

Software pro správu videí XProtect dokáže seskládat všechny dílky monitorovacího systému dohromady v dokonalé kombinaci a vytvořit tak řešení, které udrží v bezpečí osoby i majetek.

Objevte sílu XProtect

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: