Software kamerových a dohledových systémů


Milestone XProtect® je software pro správu kamer (VMS), který spojuje všechny aspekty problematiky dohledového a záznamového systému do dokonalého celku a umožňuje vytvoření takového řešení, které vám zajistí bezpečnost osob i majetku, v současnosti i pro budoucnost.

Bezpečná a spolehlivá volba

Pokud investujete do monitorovacích systémů, netýká se vaše investice pouze hardware a software. Investujete do bezpečí svého domova, firmy, lidí a majetkových hodnot, tedy snažíte se ochránit to, na čem vám nejvíce záleží.

Rozhodnout se pro XProtect znamená vybrat si software pro správu kamer (VMS), které bylo vyvinuto inovativními odborníky na bezpečnost, pracujícími na řešení výzev, kterým čelíte dnes a s nimiž se budete s nejvyšší pravděpodobností setkávat i zítra. Za více než 20 let svého působení na trhu prokázal software XProtect, že je správnou volbou. Instalován je na více než 500 000 instalacích po celém světě, od prodejen s květinami po univerzity, stadiony a města.

Podpora pro více než
+10 000 zařízení

Více než +500 000 instalací
po celém světě

Následné aktualizace
produktů

Co je XProtect


Máme pro vás řešení, ať provozujete malé květinářství s několika kamerami nebo letiště s více než tisícem kamer. Široký rozsah našich produktů umožňuje zvolit přesně takové řešení, jaké váš podnik právě potřebuje. Navíc je můžete snadno upgradovat či přidávat další funkce, pokud se vaše potřeby změní. Vybudujte svůj monitorovací systém na pevném základě – vytvořte jej s Milestone XProtect.

Klid pro mysl 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Firmy, které pracují non-stop, potřebují trvalý a spolehlivý dohled po celý den a každý okamžik v týdnu. To je velká zodpovědnost.

Zde je důvod, proč je XProtect spolehlivý:

 • Vysoká výkonnost na provoz záznamového serveru Microsoft Windows® (64-bit) s rychlostí nahrávání nejméně 3,1Gbit/s.
 • Flexibilní možnost prohlížení třemi typy klientů vám umožňuje řízení kdykoliv a kdekoliv.
 • Mnohostranný skriptovací nástroj (Rule Engine), který zvyšuje provozní efektivitu, protože standardní bezpečnostní úkony lze automatizovat.
image

Software od nás, řešení pro vás.

Chápeme, že v oblasti monitorovacích systémů neexistuje jediné řešení pro všechny a že každý provoz je jiný. Proto jsme při vývoji XProtect vycházeli z otevřené platformy.

Zde je důvod, proč je XProtect přizpůsobitelný na míru:

 • Je kompatibilní s více než 10 000 kamer a zařízeními, takže si můžete zvolit ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám a vašemu rozpočtu. Přesvědčte se na seznamu námi podporovaných zařízení zde.
 • Přístup do komunity integrovaných aplikací, hardware a služeb, které vašemu systému dodají další hodnotu a funkce. Všechny možnosti si můžete prohlédnout na Milestone Marketplace.
 • Možnost vystavět váš systém s libovolným a cenově dostupným serverem a síťovým úložištěm, které potřebujete.

Software pro dnešek i zítřek

Dohled kamerami může probíhat v nejrůznějších podobách a velikostech. Může jít o několik lokálních kamer, nebo o tisíce zařízení po celém světě. Potřebujete-li upravit či rozšířit původní uspořádání, XProtect je pro to vhodný.

Zde je důvod, proč je možné škálovat systém XProtect

 • Jedno zařízení, jedna licence, jedny náklady. Licenci dáváme ke každému zařízení, takže si můžete zvolit, kolik licencí potřebujete. Máte tak možnost v budoucnosti přidávat kamery či další zařízení.
 • Většina produktů XProtect podporuje neomezené množství nahrávacích serverů, takže systém můžete navyšovat bez potíží.
 • Několik větších provozoven lze propojit do federativní architektury Milestone, která umožňuje propojení jednotlivých systémů XProtect Corporate a Expert do mateřské/dceřiné hierarchie federativních provozoven.
 • Ústředně řízený dohled kamerami, který je rozšířen do více provozoven pomocí systému Milestone Interconnect.

Pokročilý systém, jednoduché používání

XProtect je navržen jako jednoduchý a zároveň sofistikovaný. Uživatelům tak dává možnost mít každou situaci okamžitě pod kontrolou. XProtect je koncipován tak, aby se jeho ovládání dalo snadno naučit, ovšem aniž by byly ignorovány jeho pokročilé schopnosti.

Zde je důvod, proč se XProtect snadno používá:

 • Uživatelsky přívětivé rozhraní lze upravovat podle požadavků individuálních uživatelů, jejich bezpečnostního stupně a oblastí, za které nesou odpovědnost.
 • Interaktivní mapy vám dávají kompletní přehled o celé situaci.
 • Centralizované vyhledávání umožňuje najít na jediném místě videosekvence, alarmy, události, záložky i pohybovou detekci.

Bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout

Při vytváření XProtectu bylo myšleno na tři důležité standardy: bezpečnost návrhu, bezpečnost nastavení a bezpečnost používání. Proto je vybaven souborem mechanismů, které váš systém i jeho data chrání proti vnitřním i vnějším hrozbám.

Zde je důvod, proč je XProtect bezpečnou volbou:

 • Zabezpečený přístup do systému. Pokud systém potřebuje používat více uživatelů najednou, můžete efektivně řídit povolení přístupu každému z nich pomocí přiřazené úrovně prohlížení.
 • Bezpečná správa důkazů od začátku až do konce. Aby se zajistilo, že se důkazní materiál nedostane do nepovolaných rukou, můžete videosoubory chránit heslem a omezit přístup pouze pověřeným uživatelům.
 • Bezpečné kódování záznamových serverů a řídicích serverů. Vysoký stupeň kódování a zabezpečení (HTTPS) internetového a mobilního připojení s možností fyzického oddělení kamerové sítě a sítě klientů.

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: