XProtect®

Professional+

S neomezeným počtem kamer a serverů je toto řešení navrženo pro společnosti s více lokacemi a s potřebou okamžité identifikace bezpečnostních problémů.

30 denní zkušební verze zdarma Představení

XProtect® Professional+


Neomezený počet kamer

Více provozoven

Správa map a alarmů

Centralizovaná správa

Představení XProtect® Professional+


XProtect Professional+ je software pro správu kamer (VMS) navržený pro středně velké podniky. Podporuje neomezený počet kamer, dalších zařízení a serverů. Zahrnuje vícevrstevné mapy a plnou správu alarmů, takže obsluha má úplný přehled o celé instalaci. Produkt je tedy ideální volbou pro instituce jako školy, maloobchodní řetězce a výrobní závody.

Klid pro mysl 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

XProtect Professional+ vám přináší nejspolehlivější záznamový engine v odvětví, umožňující plný výkon vašeho hardware. Byl vyvinut odborníky na video monitorování tak, aby vám zabezpečil maximální přehled, na který se vždy můžete spolehnout.

Zde je důvod, proč je XProtect Professional+ spolehlivý:

 • Podporuje hardwarově akcelerovanou detekci pohybu, která vám umožňuje nejlepší výkon systému na trhu, a přitom snižuje celkové systémové náklady.
 • Díky podpoře Edge Storage můžete navrhovat flexibilní a spolehlivá řešení optimalizovaná pro síťový provoz, přičemž nabízí rezervní nahrávací kapacitu pro případ selhání systému nebo v době provádění jeho údržby.
 • S podporou tzv. „push“ oznámení můžete zůstávat v klidu s vědomím, že vás systém automaticky sám upozorní, bude-li třeba váš zásah.
image

Software od nás, řešení pro vás

Nemusíte se vázat na nabídku jediného dodavatele NVR+kamer. XProtect Professional+ přichází s architekturou otevřené platformy, takže můžete využívat všechny inovace na trhu, a tím výrazně zvyšovat hodnotu svého dohledového systému.

Zde je důvod, proč je XProtect Professional+ přizpůsobitelný na míru:

 • Nástroj pro vývoj software integrační platformy Milestone (MIP SDK) vám umožňuje neomezený rozvoj aplikací.
 • Můžete získat další hodnotu propojením videa s metadaty, jako souřadnicemi GPS, tepelnými mapami, údajích o pohybu či rozpoznávání obličejů.
 • Díky Marketplace máte snadný přístup do instalací, hardware a služeb, které jsou prověřené firmou Milestone a prokazatelně kompatibilní s produktem XProtect.
 • Snížíte náklady na uložení záznamů díky používání nejnovější technologie na kompresi videa H.265.

Software pro dnešek i zítřek

S XProtect Professional+ můžete svůj systém rozšiřovat do jakékoli velikosti, od malých instalací 10 kamer po systémy skládající se ze stovek kamer umístěných v mnoha provozovnách.

Zde je důvod, proč je možné škálovat XProtect Professional+:

 • Podporuje neomezený počet uživatelů, kamer a serverů, které můžete přiřadit k různým serverům a provozovnám.
 • Systém můžete rozšířit, a přitom díky centralizované správě dále efektivně spravovat z jediného místa.
 • Pokud budete sobě a svému podnikání v budoucnosti chtít otevřít další možnosti, můžete licenci jednoduše vyměnit za některou vyšší z řady XProtect.

Pokročilý systém, jednoduché používání

Potřebujete-li plný přehled o celé instalaci, abyste mohli rychle reagovat, XProtect Professional+ to zařídí.

Zde je důvod, proč se XProtect Professional+ snadno používá:

 • Vidíte celkový obraz a můžete okamžitě reagovat díky vícevrstvým mapám, které přesně zobrazují různá umístění kamer a jejich živý přenos.
 • Můžete pracovat efektivněji se zabudovaným Manažerem alarmů, který dává ucelený přehled o bezpečnostních a systémových alarmech, takže je můžete ihned vizuálně ověřit.
 • Videosekvence zvláštní důležitosti si můžete označovat i v průběhu sledování živého přenosu, takže zkoumání videa je efektivnější.
 • Ušetřete čas a pracujte s centralizovaným vyhledáváním, které vám pomůže ihned nalézt to, co hledáte, na jediném místě.
 • Zabudovaný engine umožňuje automatizování celé řady bezpečnostních funkcí a zrychlení provozní efektivity, protože eliminuje potřebu manuálního zásahu.
 • Můžete aktivně monitorovat vstupní místa a komunikovat s osobami, které s v nich vyskytují, prostřednictví dvoucestného audia.

Bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout

Pokud jste si přáli snížit bezpečnostní rizika vašeho systému na minimum a uchránit ho co nejlépe před vnitřními i vnějšími hrozbami, buďte ubezpečeni, že XProtect Professional+ vám poskytne ochranu, kterou potřebujete.

Zde je důvod, proč je XProtect Profesional+ bezpečnou volbou:

 • Pokud do systému potřebuje přístup více uživatelů, můžete efektivně řídit povolení přístupu každému z nich na úrovni klienta.
 • Můžete získat další úroveň zabezpečení tím, že uživateli udělíte přístup k nahlížení do rozhraní pouze tehdy, když druhý uživatel potvrdí přihlášení druhým potvrzením.
 • Aby se důkazy nedostaly do rukou nepovolaným osobám, můžete videosoubory chránit heslem, takže do něj mohou nahlížet pouze povolaní.
 • Produkt podporuje HTTPS komunikaci mezi nahrávacími servery a připojenými kamerami a dalšími bezpečnostními zařízeními.
 • Komunikace vašich dat (videa, audia, metadata) pocházejících z nahrávacího serveru a sdílených připojenými komponenty je šifrováním na základě certifikátu.
Zkušební verze

Vyzkoušejte 30 denní verzi ZDARMA XProtect Professional+

Vyzkoušet zdarma

Přišel čas na rozšíření Vaší instalace?


Navštivte Milestone Marketplace a najděte a porovnejte nejvhodnější software, hardware a služby, které lze s XProtect Professional+ používat

Navštívit Marketplace

Začněte nyní


 Stáhněte si XProtect Essential+

Stáhněte si XProtect Professional+

Bez závazků. Začněte stavět svůj monitorovací systém ještě dnes.

Chci zkušební verzi zdarma
Vyzkoušejte si sami

Vyzkoušejte si sami

Pokud se chcete dozvědět, co vám náš VMS dokáže zajistit.

Objednat demo

Stáhnout materiál o produktu

Potřebujete ještě něco?

Prohlédněte si další produkt z naší řady, XProtect Expert.
Rovněž můžete vyzkoušet náš průvodce produkty, který vás dovede k produktu, jenž se vám bude hodit nejlépe.

Dozvědět se více o XProtect Expert

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: