XProtect

clients

S těmito třemi možnostmi snadného přístupu máte svůj XProtext software pro správu videí neustále po ruce.

30 denní zkušební verze zdarma Představení

XProtect clients


XProtect clients

XProtect® Smart Client

Výkonná, všestranná desktopová aplikace pro každodenní provoz.

XProtect® Web Client

Mějte ke svému XProtect systému přístup z kteréhokoli prohlížeče

XProtect® Mobile

Mějte neustále přehled a buďte informováni i na cestách

XPROTECT SMART CLIENT


Je určen operátorům ostrahy i jiným každodenním uživatelům systému, kteří si přejí detekovat incidenty, rychle na ně reagovat a zároveň vyhledávat a exportovat důkazní materiál. XProtect Smart Client je výkonnou a všestrannou aplikací, špičkovým monitorovacím video systémem pro libovolně velké provozy.

Reagujte rychle

Kdykoli potřebujete rychle zareagovat na vznikající situaci, XProtect Smart Client vám poskytne vše, co potřebujete.

Prostředky, kterými toho dosahuje:

 • Interaktivní vícevrstevné mapy zobrazují živé video a přesné rozmístění kamer, takže máte kompletní přehled o celé situaci.
 • Zabudovaný manažer alarmů poskytuje celkový přehled o přicházejících bezpečnostním a systémových alarmech, takže je můžete okamžitě vizuálně ověřit.
 • Podpora pro XProtect Smart Wall u vybraných produktů umožňuje operátorovi vnořit se do prostředí a mít povědomí o situaci, což mu umožňuje účinně koordinovat reakci.
 • Dvojcestné audio, jímž lze potenciálně odradit pachatele nebo dávat instrukce a poskytovat vedení, a tak doplnit videopřenos o další cennou informační rovinu.
image

Dokumentujte efektivně

Důkazní video materiál je často nejlepším svědkem. S aplikací XProtect Smart Client získáte pokročilé, a přesto intuitivní funkce, pomocí kterých můžete důkazy shromažďovat, dokumentovat i sdílet.

Zde je jak:

 • Intuitivní časová osa videa umožňuje snadný přehled o záznamech, takže proces shromažďování důkazů je zjednodušen.
 • Centralizované vyhledávání umožňuje vyhledávat videa, pohyb, alarmy, události, záložky a metadata kompatibilní s ONVIF, to vše na jediném místě.
 • Tvorba záložek, kterými lze označovat video sekvence s větším významem, a tak zefektivnit vyšetřování videozáznamu.
 • Uzamčení důkazů zajistí nahrávky před předčasným smazáním, dokud probíhá vyšetřování.
 • Bezpečné nakládání s důkazy zahrnuje ochranu silnými hesly a digitálním podepisováním, takže nepovolaný přístup k exportovanému videu je znemožněn.
image

Vše v jednom

Potřebujete provozovat více bezpečnostních systémů najednou? Nemějte starost, do XProtect Smart Client lze hladce integrovat i aplikace třetích stran, takže můžete vše spravovat z jediného přístupového místa.

Zde je jak:

 • Podpora integrace aplikací třetích stran, umožňující operátorům přístup a správu integrovaných aplikací přímo skrze XProtect Smart Client.
 • Využívání Milestone Marketplace a integrování systémů třetích stran, které jsou kompatibilní s XProtect, například pro řízení přístupu a analýzu videí.
 • Další hodnotu a funkce můžete dodat svému video systému s kterýmkoli z našich doplňkových produktů k XProtect, které s ním okamžitě spolupracují i bez speciální instalace.
 • Virtuální řízení joystickem umožňuje snadnou kontrolu kamer s otáčením, nakláněním a zoomem skrze integrované okno na obrazovce.
image

Špičkový monitorovací nástroj

Ať monitorujete danou instalaci non-stop, nebo pouze v pravidelných intervalech, uživatelské rozhraní XProtect Smart Client vám poskytuje intuitivní funkce pro zvládání instalací Milestone o jakékoli velikosti.

 • Optimální výkon videa díky hardwarově akcelerovanému dekódování, jež umožňuje výjimečně výkonné monitorování a kvalitu videa.
 • Snížené celkové náklady: Přesunem dekódovacího procesu z software na grafickou kartu (GPU) značně redukuje zatížení procesoru a tak snižuje opotřebení hardware Smart Client.
 • Výhody nejmodernější kamerové technologie: Přidejte ke své instalaci kamery 4K a Ultra HD a dosahujte vynikající kvalitu a detail obrazu.
 • Dostupný v 31 jazykových verzích, takže systém můžete provozovat ve vámi upřednostňovaném jazyce.
image

XPROTECT WEB CLIENT


Je navržen pro příležitostné uživatele, kteří si přejí mít snadný přístup ke svému monitorovacímu systému ze vzdáleného místa. XProtect Web Client nabízí intuitivní ovládání s mnoha funkcemi, a to skrze libovolný webový prohlížeč, bez potřeby dalšího software.

Bez nutnosti instalace

Nacházíte-li se mimo provozovnu a potřebujete ji zkontrolovat, XProtect Web Client vám k ní umožňuje snadný přístup prostřednictvím téměř kteréhokoli prohlížeče.

Zde je jak:

 • Vzdálený přístup k monitorovacímu systému ze všech běžných internetových prohlížečů a počítačových operačních systémů
 • Funguje na jakémkoli počítači či zařízení s internetem, bez instalace, a to včetně dalších volitelných pluginů.
 • Je kompatibilní s těmito verzemi prohlížečů (nebo vyššími): Microsoft Edge, Safari 5, Google Chrome 16 and Mozilla Firefox 11
image

Ovládání ze vzdáleného místa

Bez ohledu na místo, na kterém se nacházíte, s XProtect Web Client máte ke svému bezpečnostnímu systému vždy přístup.

Zde je jak:

 • kamžité sledování živého videa z jedné nebo více kamer, přehrávání videozáznamů a ovládání kamer s otáčením, nakláněním a zoomem.
 • Poslouchání audia skrze kamery a možnost mluvení skrze s kamerou propojené reproduktory přímo pomocí Web Client.
 • Sdílení videosouborů (AVI) nebo obrazových souborů (JPG) s online uživateli, bez nutnosti vypalovat důkazní materiál na DVD či jeho ukládání na USB disk.
 • I přes nepřítomnost na místě může uživatel ovládat výstupy jako například otevírat a zavírat dveře či zapínat a vypínat osvětlení.
image

Zabezpečený přístup

Neobávejte se kyberhrozeb. XProtect obsahuje všechny mechanismy potřebné k nejlepší možné ochraně vašeho systému.

Zde je jak:

 • Komunikace na základě zabezpečeného HTTPS certifikátu zamezuje nepovolanému přístupu k přenášenému videu a dalším datům mezi XProtect Web Client a serverem XProtect Mobile.
 • Dvojcestné ověřování zvyšuje úroveň ochrany vašeho systému.
 • Prevence neautorizovaného přístupu ke zdrojům. Všechny XProtect servery autorizují žádosti o přístup a udělují je, nebo zamítají podle nastavení uživatele.
image

XPROTECT MOBILE


Umožňuje hlídkám ostrahy a dalším uživatelům, kteří jsou v pohybu, vidět a slyšet potenciální incident a reagovat na něj. XProtect Mobile poskytuje nejvyšší stupeň klidu mysli, protože dává přístup odkudkoli pomocí telefonů či tabletů.

Přístup odkudkoli

Máte-li mít naprostý přehled a vše pod kontrolou, potřebujete ke svému monitorovacímu systému přístup odkudkoli. XProtect Mobile funguje se všemi produkty společnosti Milestone a umožní vám být neustále nad věcí.

Zde je jak:

 • Zajišťuje vám nepřetržitost bezpečnostních operací a schopnost sledovat živé video, nahrávky a vytvářet materiál pro export.
 • Nikdy neztrácíte čas, neboť krátké zprávy vyskakující na ploše vašeho mobilního zařízení (tzv. push notifikace) vás ihned upozorní na spuštěný alarm či na cokoli, co vyžaduje vaši pozornost.
 • K vaší komunikaci je přidán další rozměr díky možnosti naslouchat audio přenosu či hovořit skrze kamery pomocí funkce push-to-talk.
image

Reakce na incident

Ať se nacházíte v provozovně, nebo pracujete pomocí vzdáleného přístupu, díky aplikaci XProtect Mobile ve svém smartphonu máte vždycky situaci pod kontrolou a můžete okamžitě reagovat, dokonce i když jste na cestách.

Zde je jak:

 • Smartphonem můžete dokumentovat události, jež by nehybné kamery zachytit nedokázaly. Stisknete jednoduše tlačítko pro funkci živého videa s GPS a vysíláte video do XProtect systému.
 • Zabezpečení máte přímo pod rukama. Můžete ovládat funkce jako aktivace světel nebo řízení přístupu
image

Zabezpečený vzdálený přístup

XProtect je navržen tak,, aby poskytoval maximální míru zabezpečení proti vnějším i vnitřním bezpečnostním hrozbám. Je chráněn celou řadou bezpečnostních mechanismů, aniž by se tím snižovala jeho flexibilita a použitelnost.

Zde je jak:

 • Ověřování ve dvou krocích zamezuje přístupu nepovolaných osob do systému.
 • Podpora kódování komunikace pomocí certifikátu HTTPS předchází neautorizovanému přístupu k přenášenému videu či dalším komunikačním datům.
 • Několik vrstev systémové architektury XProtect umožňuje oddělit kamerovou síť od hlavního síťového serveru. Jako brána mezi sítí kamer a serveru funguje nahrávací server, který znemožňuje mezi oběma síťovými segmenty přímé směrování.
image

Špičkový monitorovací nástroj

Ať monitorujete danou instalaci non-stop, nebo pouze v pravidelných intervalech, uživatelské rozhraní XProtect Smart Client vám poskytuje intuitivní funkce pro zvládání instalací Milestone o jakékoli velikosti.

 • Optimální výkon videa díky hardwarově akcelerovanému dekódování, jež umožňuje výjimečně výkonné monitorování a kvalitu videa.
 • Snížené celkové náklady: Přesunem dekódovacího procesu z software na grafickou kartu (GPU) značně redukuje zatížení procesoru a tak snižuje opotřebení hardware Smart Client.
 • Výhody nejmodernější kamerové technologie: Přidejte ke své instalaci kamery 4K a Ultra HD a dosahujte vynikající kvalitu a detail obrazu.
 • Dostupný v 31 jazykových verzích, takže systém můžete provozovat ve vámi upřednostňovaném jazyce.
image

TŘI ÚČINNÉ ZPŮSOBY PŘÍSTUPU K VAŠEMU XPROTECT SYSTÉMU

Jeden ze tří našich klientů XProtect určitě přesně padne vašim potřebám, a to díky možnosti přístupu k videu odevšad, včetně počítačů a mobilních zařízení.

Funkce rozhraní
XProtect
XProtect
Mobile
XProtect
Web
XProtect
Smart Client
Mobilita uživatele
Prohlížení videa, přehrávání záznamů a ovládání kamer s otáčením, nakláněním a zoomem
Sdílení či export videa
Řízení výstupů a událostí
Nutná instalace
Video push
Interaktivní mapy
Podpora doplňkových modulů a plugin aplikací XProtect
Prohlížení alarmů a možnost reagování na ně

SPOJTE VŠECHNY SVÉ MONITOROVACÍ NÁSTROJE DOHROMADY

Software pro správu videí XProtect dokáže seskládat všechny dílky monitorovacího systému dohromady v dokonalé kombinaci a vytvořit tak řešení, které udrží v bezpečí osoby i majetek.

Objevte sílu XProtect+

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: