Integrace kamerových a dohledových systémů


Vyberte si doplňkový software XProtect, získejte tak funkce navíc a vytvořte si pro svůj monitorovací systém vlastní softwarové řešení

Společnost Milestone všechny XProtect doplňky speciálně navrhla a vyvinula tak, aby byly plně integrovatelné s XProtect VMS a s produkty Milestone Husky. Doplňky XProtect představují separátní softwarové komponenty, které si nainstalujete k vašemu již existujícímu video systému Milestone, a získáte tak další funkce a hodnotu. Podle potřeb konkrétního odvětví můžete vytvářet řešení pro monitorování šitá na míru. Můžete například s videem propojit údaje o transakcích z pokladen, a tak optimalizovat maloobchodní aktivity, takže svůj video systém budete využívat nejen k zajišťování bezpečnosti.

Doplněk XProtect Popis doplňku XProtect Essential+ XProtect Professional & Express series XProtect Corporate & Expert
XProtect LPR Funkce umožňující nenápadné nahrávání obrazovky kteréhokoli PC či prodejního terminálu s Windows.
XProtect Retail Propojuje řízení přístupu, video monitorování událostí přístupu a řízení míst přístupu.
XProtect Screen Recorder Software pro rozpoznávání vozidel čte informace na registrační značce a kombinuje je s videem, takže pomáhá automatizovat úlohy.
XProtect Smart Wall Nástroj pro vyšetřování, který provádí pokročilou analýzu údajů.
XProtect Smart Wall Časově synchronizované rozhraní spojuje data z účtenek a transakcí na prodejních místech s příslušným videozáznamem.
XProtect Smart Wall Produkt pokročilé videostěny, který zobrazuje všechna video data v rámci instalace.

* XProtect Smart Wall není dostupný pro M20 a M50, je součástí XProtect Corporate a je volitelný u XProtect Expert pro Husky M500 a M550.

Poznámka: Síťové videorekordery řady Husky X jsou kompatibilní s doplňky XProtect, avšak záleží na konkrétním VMS produktu XProtect, který je používán.

Přesné fungování doplňků závisí na konkrétním používaném VMS produktu XProtect a na konkrétním produktu pro řízení přístupu.

Doplňky naleznete na Milestone Marketplace

Zde můžete vyhledávat a porovnávat doplňkové produkty XProtect.

Vstoupit do Marketplace

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: