XProtect® LPR


Rozpoznávání registračních značek vozidel

Poznejte sílu automatické identifikace vozidel

XProtect® LPR je software pro rozpoznávání registračních značek vozidel. Čte údaje na registračních značkách vozidel a propojuje tyto informace s příslušným videem. Je plně integrovanou součástí produktu XProtect® Smart Client a má široké možnosti uplatnění, včetně řízení přístupu, prevence krádeží, věrnostních programů, mýtného na silnicích a kontroly na hranicích. Pokročilá srovnávací logika umožňuje porovnávat rozpoznané značky s předdefinovaným seznamem a spustit automatické akce, jako např. otevření brány, čímž zvyšuje produktivitu.

XProtect LPR je doplněk XProtect, který je bezproblémově podporován většinou softwarových produktů pro správu videa od společnosti XProtect a jednotkami Husky NVR. Disponuje optimalizovanými rozpoznávacími algoritmy pro více než 100 zemí a států po celém světě.

image

Klíčové výhody XProtect® LPR


XProtect LPR nabízí celou řadu výkonných aplikací pro vytvoření prostředí s povědomím o bezpečnosti

Předcházení ztrátám

XProtect LPR je doplněk XProtect, který je bezproblémově podporován většinou softwarových produktů pro správu videa od společnosti XProtect a jednotkami Husky NVR. Disponuje optimalizovanými rozpoznávacími algoritmy pro více než 100 zemí a států po celém světě.

Vjezd na parkoviště

Má dané vozidlo povolení k parkování? XProtect LPR vám pomůže snížit náklady i čas potřebný k vyřizování parkovacích povolení. Namísto toho, abyste pořizovali zařízení pro výběr parkovného nebo autorizovaným zaměstnancům distribuovali radiofrekvenční identifikační štítky (RFID), dokáže XProtect LPR automaticky otevřít bránu na parkoviště, jakmile rozpozná registrační značku s povolením vjezdu.

Řízení přístupu

Má být vozidlu uděleno povolení k vjezdu? XProtect LPR můžete využít k optimalizování svých procesů, protože dokáže automaticky řídit přístup do chráněných oblastí a prostor. Software pracuje s flexibilním, uživatelem definovaným kontrolním seznamem, a s jeho pomocí snadno rozpoznává registrační značky patřící návštěvníkům, dočasnému personálu a vozům dodavatelů. Jakmile identifikuje předem definované registrační značky, je vozidlu povolen vjezd automaticky.

Shromažďování důkazů

Kde se dané vozidlo vyskytovalo? XProtect LPR může sloužit jako účinný nástroj při vymáhání práva organizacím, které potřebují sledovat pohyb podezřelých vozidel. Kdykoli kolem kamery vybavené XProtect LPR projede vozidlo, je jeho registrační značka zaznamenána. Pomocí funkce reportování může pak organizace vytvořit přehled pohybu konkrétního vozidla v určitém časovém období. Přehled zahrnuje miniaturu rozpoznaného vozidla, záběr na jeho registrační značku a údaje o čase zachycení.

Jak zjistím, které druhy registračních značek jsou systémem podporované?

XProtect LPR podporuje přes 200 zemí, států a regionů po celém světě a velké množství formátů registračních značek vozidel.

Zjistit, které země a formáty jsou podporovány

Kompletní přehled doplňků milestone

Přehled doplňků

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: