XProtect® Retail


Analýza transakcí

XProtect Retail je nástroj pro vyšetřování, který umožňuje optimalizaci procesů v prodejně a zvyšování zisku díky rozpoznání podvodů a snižování ztrát plynoucích z plýtvání a zpronevěry

XProtect Retail je nástroj pro vyšetřování, určený pro provádění pokročilé analýzy transakcí. Obchodníkům pomáhá optimalizovat procesy v prodejně a zvyšovat zisk díky rozpoznání podvodů a snižování ztrát plynoucích z plýtvání a zpronevěry.

Na základě údajů o transakcích, získaných z pokladních systémů (POS) a bankomatů obvykle sdružených v systému plánování podnikových zdrojů (ERP) dokáže XProtect propojit data s odpovídajícím videem z příslušných kamer. Pokročilé možnosti vyhledávání, úplná video dokumentace a sada předdefinovaných ukazatelů výkonnosti umožňuje kompletní přehled o operacích v prodejně, o pokladnách a zaměstnancích, takže obchodníci mohou ochraňovat celý podnik i zákazníky.

image

Klíčové výhody XProtect® Retail


Systémy PSD a ERP

Jak mohu účinněji monitorovat videokamery a účtenky, abych rozpoznal podvod? Pomocí XProtect Retail mohou být video sekvence propojeny s účtenkou a daty o transakcích z pokladních obchodních systémů (POS), ERP systémů či bankomatů. XProtect Retail pomáhá snižovat podvody pomocí jejich rozpoznání a zasílání upozornění o podezřelých aktivitách jako například o zneužití dárkových poukazů, slev, vrácení peněz nebo nežádoucích kreditních karet.

Samoobslužné pokladny

Naskenoval zákazník všechny položky a zaplatil za ně? Samoobslužné pokladny jsou stále oblíbenější. XProtect Retail umožňuje zobrazovat v softwaru údaje o transakcích spolu s odpovídajícím videem. Lze tak jednoduše dohledávat incidenty a video záznam může být exportován a dodán příslušným orgánům jako důkaz.

Odhalování podvodných vzorců

Byla daná transakce chybná, nebo šlo o podvod? Pomocí XProtect Retail mohou uživatelé vyhledávat transakce a videa z konkrétní pokladny a ověřovat, zda byl incident výjimečný, často opakovaný, nebo dokonce zda se nejednalo o pokus o systematický podvod.

Kompletní přehled doplňků milestone

Přehled doplňků

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: