XProtect® Screen Recorder


Monitorování počítačů

XProtect Screen Recorder poskytuje možnost nenápadného nahrávání obrazovky jakéhokoli počítače či prodejního terminálu s Windows

XProtect Screen Recorder je funkce, která umožňuje softwaru pro správu videí (VMS) od společnosti Milestone nenápadně nahrávat obrazovku jakéhokoli počítače nebo terminálu pokladního systému s operačním systémem Microsoft Windows. XProtect Screen Recorder lze na počítače, které chcete monitorovat, snadno nainstalovat a záznamy obrazovek jsou plně synchronizovány s ostatními video daty.

Záznamy obrazovek jsou spravovány stejným způsobem jako video z kamer. Mohou být sledovány živě, nebo ze záznamu, případně exportovány pro potřeby důkazů.

image

Klíčové výhody XProtect® Screen Recorder


Řízení a školení personálu

Vykonávají vaši zaměstnanci náležité aktivity tak, aby zajišťovali optimální produktivitu? Prohlédněte si videozáznamy z počítačových obrazovek zaměstnanců, včetně aktivit XProtect Smart Client, a ujistěte se, že všechny operace probíhají hladce. Můžete současně přehrávat video nahrávky z více počítačových obrazovek, abyste věděli, jak zaměstnance vzdělávat a školit.

Monitorování transakcí

Odpovídají data o transakci na pokladním dokumentu tomu, co bylo skutečně zakoupeno? XProtect Screen Recorder umožňuje snadno provádět audit aktivit zaměstnanců. Můžete si prohlížet nahrávky obrazovek platebních systémů (POS) a počítačů, ověřovat transakce a vést záznamy o podvodných aktivitách. Ideální funkce pro odvětví, která pracují s kritickými daty, jako jsou obchody, banky a herny.

Kompletní přehled doplňků milestone

Přehled doplňků

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: