XProtect® Utilities


Údržba systému

XProtect Utilities jsou bezplatné doplňkové komponenty software vyvinuté společností Milestone za účelem usnadnit uživatelům údržbu jejich systému Milestone.

Bezplatná komponenta: Software Manager

Komponenta Software Manager od společnosti Milestone poskytuje uživatelům možnost centralizované instalace, odinstalace a upgradu rozsáhlých, multiserverových instalací Milestone. Pomocí intuitivní správy založené na průvodcích mohou uživatelé jednoduše a rychle nasazovat a upgradovat software Milestone z jediné aplikace. Úlohy jsou v Software Manageru prováděny pomocí rozhraní Windows Management Instrumentation (WMI) nebo podobných technologií.

Software Manager je zdarma. Skládá se ze tří hlavních komponent:

  • Package Repository obsahující instalační a konfigurační soubory
  • Aplikace Software Manager
  • Spravované servery

Package Repository a aplikace Software Manager mohou být umístěny na stejném počítači a pro správu serverů pro záznam videa není potřeba instalace žádných dalších komponent.

Software Manager umožnuje instalaci či upgrade a funguje s následujícími produkty/komponenty a novějšími verzemi:

  • XProtect® Corporate 4.0b Recording Servers, XProtect® Expert 2013 Recording Servers, XProtect® Enterprise 8.1, XProtect® Professional 8.1, XProtect® Professional + 2017 R2 Recording Servers, XProtect® Express 2013, XProtect® Express + 2017 R2 Recording Servers, XProtect® Essential 2013, XProtect® Smart Client 6.0d, Device Pack 6.1 a Milestone Husky™ M20, M30, M50, M500 a M550.
  • Pomocí Software Manageru lze odinstalovat následující produkty XProtect a novější verze: XProtect Corporate 5 Recording Servers, XProtect® Expert 2013 Recording Servers, XProtect Enterprise 8.1, XProtect Professional 8.1, XProtect Express 2013, XProtect Essential 2013, XProtect Smart Client 7.0b a Milestone Husky™ M30 a Milestone Husky™ M50.
Stáhnout software Manager

Bezplatná komponenta: System Watch

Bezplatná pomůcka System Watch navržená společností Milestone nabízí administrátorům a operátorům zvýšenou úroveň spolehlivosti pro časově kritické a vysoce rizikové instalace. Při používání System Watch jsou bezpečnostní operátoři okamžitě upozorňováni pomocí vstupního/výstupního zařízení, jako např. sirény nebo výstražného světla, pokud dojde k selhání systému.

System Watch má schopnost detekovat:

  • Poruchu pevného disku, která způsobuje neschopnost systému ukládat nahrávky
  • Poruchu záznamového serveru následkem událostí jako např. výpadku proudu
  • Poruchu kamery v důsledku nemožnosti s kamerou komunikovat

Jedna instalace System Watch může sledovat jediný server. V případě uspořádání s jediným serverem je třeba, aby uživatelé nainstalovali jeden System Watch na počítač, který je od serveru oddělený. V případě více serverů potřebují uživatelé pro každý server jednu instalaci System Watch, která může být nainstalována na všech serverech.

System Watch funguje bez potíží s těmito verzemi produktů a novějšími: XProtect Enterprise 8.1, XProtect Professional 8.1, XProtect Express 1.1, XProtect Essential 2.1, Milestone Husky™ M20, Milestone Husky™ M30 a Milestone Husky™ M50.

System Watch umožňuje systémům Milestone splňovat francouzské nařízení o video monitorování APSAD R82.

System Watch manual

Kompletní přehled doplňků milestone

Přehled doplňků

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: