XProtect® Plug-ins


Připojení joysticků

Pluginy XProtect jsou připravené k okamžitému použití pro integrování vstupních zařízení do software Milestone, a tím k přidání dalších funkcí. Pluginy vstupních zařízení jsou vyvinuty společnosti Milestone, aby rozšířily možnosti softwaru pro správu videozáznamů (VMS) společnosti Milestone. Podpora konkrétní verze produktu je uvedena v popisu každého pluginu.

Pluginy vstupních zařízení XProtect

Pluginy vstupních zařízení XProtect integrují celou řadu vstupních zařízení, např. klávesnice, kolečka Jog Dial a joysticky, které jsou používány jako jediný bod operací pro XProtect Smart Client. Pluginy vstupních zařízení XProtect jsou připravené k okamžitému použití díky standardní konfiguraci při instalaci. Funkce je nicméně flexibilní a celá řada akcí může být překonfigurována k provádění mnoha akcí, například přepínání pohledů, otáčení naklápění a zoom kamery, navigace po časové ose záznamu nebo spouštění výstupů.

Nastavení pluginů vstupních zařízení XProtect je uloženo v konfiguraci XProtect Smart Client. Plugin podporuje globální, ale i individuální uživatelské nastavení, takže můžete přizpůsobit funkce pluginu pro různé uživatele.

Pluginy vstupních zařízení XProtect jsou kompatibilní s XProtect Smart Client 6 a vyššími.

V současnosti jsou pluginy dostupné pro následující vstupní zařízení:

  • Řídicí deska AXIS T8310 Video Surveillance Control Board*
  • Klávesnice BOSCH IntuiKey Series keyboards
  • Ovladač Panasonic System Controller WV-CU950
  • Klávesnice Pelco KBD300A Keyboard

* Řídicí deska AXIS T8310 Video Surveillance Control Board se skládá ze tří jednotek – AXIS T8311 joystick pro video monitorování, AXIS T8312 klávesnice pro video monitorování a AXIS T8313 kolečko pro video monitorování. AXIS T8311 Joystick je konfigurován a ovládán prostřednictvím Microsoft® Windows.

Kompletní přehled doplňků milestone

Přehled doplňků

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: