XProtect® Smart Wall


Pokročilá videostěna

XProtect Smart Wall zobrazuje všechna video data v rámci instalace a umožňuje i u velkých monitorovacích center kompletní přehled

XProtect Smart Wall je pokročilá prezentační aplikace, která organizátorům umožňuje vytvářet videostěny, které splní jejich specifické požadavky na bezpečnost. XProtect Smart Wall může vaší organizaci prospět třemi zásadními způsoby: zvyšuje situační povědomí vašich operátorů, poskytuje nástroje pro zlepšení rozhodování a umožňuje vytvoření bezpečnostní instalace s lepší nákladovou efektivitou.

XProtect Smart Wall je pokročilý doplňkový produkt pro video stěny, který zlepšuje rychlost reakce tím, že zobrazuje veškerá video data ve Vaší instalaci, takže poskytuje kompletní přehled i pro velká dohledová centra. Je plně integrován s XProtect Smart Client, jednoduše můžete předem nastavovat způsob zobrazení, rozvržení a obsah pro každou video stěnu XProtect Smart Wall.

Díky možnosti zobrazení stejného obsahu více uživatelům naráz se mohou operátoři zaměřit na nejzásadnější záležitosti a koordinovat reakční aktivity.

image

Klíčové výhody XProtect® Smart Wall


Účinný management situací

XProtect Smart Wall umožňuje efektivní výměnu informací a koordinaci reakcí v řídicích místnostech. Podporuje širokou škálu informací včetně videí, map, alarmů a textových zpráv, a tak operátorům v řídicích místnostech pomáhá zaměřit se na nejkritičtější úkoly a incidenty vyhodnocovat kolektivně.

Zlepšené rozhodování

XProtect Smart Wall je plně integrovaná s nástroji pro povědomí o situacích v XProtect Smart Client, takže operátoři mohou na videostěně snadno okamžitě sdílet obsah s jinými operátory. Informace lze rovněž na XProtect Smart Wall publikovat automaticky, podle událostí a alarmů spuštěných systémem VMS (software pro správu videozáznamů).

Nezávislost na hardwaru

XProtect Smart Wall podporuje jakýkoli počet nebo kombinaci monitorů, a to nezávisle na jejich výrobci. Běží na standardních serverech a displejích, takže vám dává svobodu zvolit si hardware, který nejlépe odpovídá vašim potřebám i vašemu rozpočtu. XProtect Smart Wall rovněž využívá hardwarově akcelerované dekódování, takže výkon videa je vysoce kvalitní a významně snižuje zátěž CPU. Jeho plná integrace s XProtect Smart Client také umožňuje jeho snadné používání a snižuje potřebu dlouhých školení operátorů.

Kompletní přehled doplňků milestone

Přehled doplňků

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: