XProtect® Transact


Propojení videa s platebními transakcemi

Objevte výhody párování videozáznamu s informacemi o transakci.

XProtect Transact je doplňkovým produktem pro většinu z našich software XProtect a síťových videorekordérů Milestone Husky. Propojuje jednotlivé transakce s příslušným videozáznamem. XProtect Transact sbírá údaje o transakci z prodejního místa (POS), systémů čteček čárových kódů a dalších datových systémů, a tyto údaje pak páruje s videem z času dané transakce.

image

Časté dotazy


Proč bych měl s daty o transakcích propojovat video?

Párování videozáznamu s informacemi o transakci je účinným nástrojem pro ty, kteří pracují v maloobchodním odvětví nebo přepravě zboží. Využitelné je rovněž ve finančním sektoru. Propojením videa s vašimi transakcemi, můžete:

  • Vyšetřovat podezření na podvodnou činnost
  • Řešit ztráty způsobené zpronevěrou
  • Dokumentovat přepravu a sledovat zásilky

Jak mohu XProtect Transact využít?

XProtect Transact je plně integrovanou součástí XProtect Smart Client. Pomocí jediného rozhraní můžete ovládat své kamery a další hardware bezpečnostního systému a kombinovat informace z videozáznamu s údaji o transakci. Administrativní procesy tak budou efektivnější a zároveň budete moci:

  • V reálném čase monitorovat platební terminály a hotovostní pokladny
  • Vyhledávat konkrétní transakci a příslušný videozáznam této transakce
  • Nastavovat si oznámení, že bylo načteno určité zboží
  • Pro účely dokumentace vytvářet výpisy transakcí, včetně transakčních dat a video miniatur

Jak mohu XProtect Transact získat?

XProtect Transact je doplňkovým produktem, který spolupracuje s vaším softwarem XProtect a síťovými videorekordéry Milestone Husky. Zakoupit jej lze v síti našich certifikovaných prodejců. Více se o XProtect Transact můžete dozvědět z našich videí níže.

Kompletní přehled doplňků milestone

Přehled doplňků

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: