XProtect®

Corporate

Pro důležité objekty a kritickou infrastrukturu. Neomezený počet kamer. Maximální bezpečnost - nepřetržitý přístup k živým obrazům a záznamům.

30 denní zkušební verze zdarma Představení

XProtect® Corporate


Neomezený počet kamer

Více provozoven

Funkce failover

Zahrnuje funkci Smart Wall

Představení XProtect® Corporate


XProtect Corporate je navržen pro rozsáhlé instalace s vysokým stupněm zabezpečení. Poskytuje komplexní ochranu integrity videa na principu end-to-end a zároveň umožňuje maximální výkon hardware. Zahrnuje centrální správu videí, funkci videostěny a podporu failover nahrávacích serverů. To vše z něj dělá ideální volbu tam, kde je bezpečnost kriticky důležitá, jako například na letištích a ve městech.

Klid pro mysl 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

XProtect Corporate je navržen odborníky na video monitorování s použitím nejnovější technologie. Právě proto si jej vybraly mnohá letiště, vlaková nádraží a státní instituce po celém světě.

Zde je důvod, proč je XProtect Corporate spolehlivou volbou:

 • Nativní 64-bitový záznamový engine založený na Windows s vyrovnávací pamětí RAM s minimální nahrávací rychlostí 3,1 Gbit/s.
 • Nesrovnatelný výkon, nižší zatížení CPU a významné úspory díky podpoře NVIDIA© a Intel© GPU.
 • Díky funkci Edge Storage a podpoře failover serverů je možný nepřetržitý provoz s nepřerušovaným přístupem k videu.
 • Tzv. „push“ oznámení vás automaticky upozorní, vyžaduje-li systém vaši pozornost.
 • Proaktivní online monitorování stavu systému pro nepřetržité provozy.
image

Software od nás, řešení pro vás

Získejte od svého systému maximum a přidávejte další, nově dostupné technologie na trhu. XProtect Corporate přichází s architekturou otevřené platformy, takže máte všechny inovace v odvětví stále k dispozici.

Zde je důvod, proč je XProtect Corporate přizpůsobitelný na míru:

 • Nástroj pro vývoj software integrační platformy Milestone (MIP SDK) vám umožňuje neomezený rozvoj aplikací.
 • K videu můžete přidávat metadata jako údaje o pohybu, ohraničení, LPR a audio z chytrých zařízení a zařízení z internetu věcí IoT.
 • Snížíte náklady na hardware a nároky na šířku pásma síťě díky podpoře pro multi a adaptivní streamování..
 • Díky tržišti Marketplace máte přístup do instalací, hardware a služeb, které jsou prověřené firmou Milestone a prokazatelně kompatibilní s produktem XProtect.
 • Přidejte svému systému další funkce pomocí některého z Milestone přídavných modulů, které s XProtect fungují ihned po instalaci.
 • Snížíte náklady na uložení záznamů díky používání nejnovější technologie na kompresi videa H.265.

Software pro dnešek i zítřek

XProtect Corporate nabízí několik možností, jak řídit více provozoven najednou z jediného centrálního místa, takže svůj systém můžete zvětšovat do jakékoli velikosti, a přitom uživatelům poskytnout jediné přístupové místo k celé instalaci

Zde je důvod, proč je XProtect Corporate ideální volbou pro budoucnost:

 • Lze propojovat neomezený počet XProtect Corporate a XProtect Expert provozoven do mateřské/dceřiné hierarchie pomocí federativní architektury Milestone, takže provozní flexibilita a možnost rozšiřování jsou neomezené.
 • Umožňuje centrální správu více provozoven, přičemž XProtect Corporate slouží jako ústřední bod využívající funkci Milestone Interconnect jako nákladově úsporné řešení pro rozdělený provoz.
 • Podporuje neomezený počet serverů, kamer a uživatelů, takže flexibilita je maximální a rozšiřování snadné.

Pokročilý systém, jednoduché používání

XProtect Corporate zahrnuje sadu intuitivních a vizuálních nástrojů, které zajišťují plně automatizovaný chod standardních procesů, takže vy se můžete soustředit na správné věci ve správný čas.

Zde je důvod, proč se XProtect Corporate snadno používá:

 • Obsahuje funkce videostěny, která poskytuje plné vizuální ponoření do pozornosti k situaci a efektivní koordinaci potřebné reakce.
 • Díky vícevrstvým mapám máte celkový intuitivní vizuální přehled a schopnost rychlého přecházení mezi budovami a podlažími.
 • Disponuje zabudovaným manažerem alarmů a možností značení videa záložkami, takže dohled je jednoduchý a vyšetřování incidentů efektivní.
 • Centralizovaná funkce vyhledávání vám umožňuje hledat videa, pohyb, alarmy, události, záložky a ONVIF kompatibilní metadata z jediného místa.
 • Vzory vyhledávání si můžete uložit pro budoucí využití a urychlit tak vyšetřování.
 • K videu můžete přidávat jednocestné a dvoucestné audio díky klientům Smart, Web a Mobile.
 • Zabudovaný skriptovací nástroj umožňuje automatizování standardních bezpečnostních funkcí a eliminuje potřebu manuálního zásahu.

Bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout

XProtect Corporate nabízí řadu bezpečnostních mechanismů, které vašemu systému zajistí odolnost proti interním i externím hrozbám, aniž je tím snížena flexibilita a použitelnost systému.

Zde je důvod, proč je XProtect Corporate bezpečnou volbou:

 • HTTPS komunikace pro obosměrné šifrování komunikace z nahrávacích serverů.
 • Komunikace dat mezi nahrávacími servery a dalšími systémovými komponenty je zabezpečena šifrováním na základě duálního SSL/TLS certifikátu.
 • Duální ověřování uživatele pro zabezpečení přihlašování do systému.
 • Dodatečné šifrování, digitální podepisování a prevence opětovného exportu dat pro zajištění stoprocentní autenticity exportovaného materiálu.
 • Pokročilá správa rolí umožňuje detailní sledování přístupových práv a efektivní správu instalací pro více uživatelů.
Zkušební verze

Vyzkoušejte 30 denní verzi ZDARMA XProtect Corporate

Vyzkoušet zdarma

Přišel čas na rozšíření Vaší instalace?


Navštivte Milestone Marketplace a najděte a porovnejte nejvhodnější software, hardware a služby, které lze s XProtect Corporate používat.

Navštívit Marketplace

Začněte nyní


 Stáhněte si XProtect Essential+

Stáhněte si XProtect Professional+

Stáhněte si zkušební verzi zdarma a užijte si spolehlivý a stabilní výkon.

Chci zkušební verzi zdarma
Vyzkoušejte si sami

Vyzkoušejte si sami

Pokud se chcete dozvědět, co vám náš VMS dokáže zajistit.

Objednat demo

Stáhnout materiál o produktu

Seznamte se s naším řešením PLUG-N-PLAY

Řada Milestone HuskyTM X je navržena pro hladkou spolupráci s produkty XProtect. Jde o řadu flexibilních síťových videokamer (NVR), díky které máte k dispozici plný potenciál produktů Milestone XProtect.

Dozvědět se více o řadě Husky X

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: