XProtect®

Express+

Představuje rozšířený systém s podporou až 48 kamer. Toto řešení je vhodné především pro jeden menší objekt se základními požadavky na zabezpečení.

30 denní zkušební verze zdarma Představení

XProtect® Express+


Až 48 kamer

Jedna provozovna

Integrace třetích stran

Správa alarmů

Představení XProtect® Express+


XProtect Express+ je software pro správu kamer (VMS) pro menší podniky s jednou provozovnou, které potřebují živé monitorování. Produkt podporuje až 48 kamer a může být integrován s již existujícími funkcemi, jako například řízením přístupu či počítáním osob. XProtect Express+ je ideální pro maloobchodní prodejny, parkoviště či kancelářské budovy.

Klid pro mysl 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Nemáte-li možnost prohlížet kamerové záznamy každý den, avšak přesto potřebujete vědět o všem, co vyžaduje vaši pozornost, odpovědí pro vás je XProtect Express+.

Zde je důvod, proč je XProtect Express+ spolehlivý:

 • S podporou tzv. „push“ oznámení můžete v klidu v noci spát s vědomím, že vás systém automaticky sám upozorní, bude-li třeba váš zásah.
 • Ať jste na cestách, mimo provozovnu či v ní, váš systém je vždy pouhé jedno kliknutí od vás díky podpoře všech tří XProtect klientů.
 • Máte spolehlivý systém, který využívá nejlépe fungující nahrávací engine na trhu.
image

Software od nás, řešení pro vás

S produktem XProtect Express+ můžete upravovat váš VMS a používat ho nejen pro bezpečnost. Tak zhodnotíte svou investici.

Zde je důvod, proč je XProtect Express+ přizpůsobitelný na míru:

 • Využijte Milestone Marketplace a integrujte systémy třetích stran jako řízení přístupu či analýzu videa, které se osvědčily jako kompatibilní s XProtect.
 • Přidejte svému systému další funkce pomocí některého z našich XProtect přídavných produktů, které s XProtect fungují ihned po instalaci.
 • Využijte svůj systém ještě více díky podpoře metadat.

Software pro dnešek i zítřek

Jestliže potřebujete systém, který je možné v budoucnosti rozšířit tak, aby splnil i požadavky, které se teprve objeví, XProtect Express+ vám tuto možnost poskytuje.

Zde je důvod, proč je možné škálovat XProtect Express+:

 • Licence je jednoduše poskytována na každé zařízení, takže si můžete vybrat jejich počet dle vlastní momentální potřeby, a přitom máte možnost kdykoli v budoucnosti přidat další zařízení.
 • Pokud byste rádi expandovali do více lokalit či chcete zvýšit počet funkcí, můžete stávající systém jednoduše upgradovat tak, že licenci změníte za některou vyšší.
 • Jestliže máte mnoho malých, vzájemně oddělených instalací rozprostřených na velkém území a potřebujete centrální ovládání, můžete je propojit s produktem XProtect Corporate.

Pokročilý systém, jednoduché používání

Používáte-li systém jen příležitostně, XProtect Express+ je navržen jednoduše, abyste mohli rychle provést potřebné úkony a jít dál.

Zde je důvod, proč se XProtect Express+ snadno používá:

 • Ačkoli je jednoduchý a jeho používání intuitivní, dávají vám vícevrstevné mapy a správa alarmů kompletní přehled o vašich instalacích, takže jste vždycky v obraze.
 • Rozhraní lze upravovat pro jednotlivé uživatele, aby odpovídalo jejich roli a odpovědnosti.
 • Ušetřete čas a pracujte s pokročilými vyhledávacími nástroji, které vám pomohou ihned nalézt to, co hledáte.
 • Zabudovaný engine umožňuje automatizování celé řady bezpečnostních funkcí a zrychlení provozní efektivity.
 • Uživatelské rozhraní je dodáváno v 30 jazykových mutacích, takže jazyková bariéra je minimální a můžete plně využít potenciál tohoto produktu.

Bezpečnost, na kterou se můžete spolehnout

Pokud jste si přáli snížit bezpečnostní rizika vašeho systému na minimum a uchránit ho co nejlépe před vnitřními i vnějšími hrozbami, můžete být v klidu. XProtect Express+ vám poskytne ochranu, kterou potřebujete.

Zde je důvod, proč je XProtect Express+ bezpečnou volbou:

 • Pokud do systému potřebuje přístup více uživatelů, můžete efektivně řídit povolení přístupu každému z nich na úrovni klienta.
 • Můžete nastavit další úroveň zabezpečení tím, že uživateli udělíte přístup k nahlížení do rozhraní pouze tehdy, když druhý uživatel potvrdí přihlášení druhým potvrzením.
 • Aby se důkazy nedostaly do rukou nepovolaným osobám, můžete videosoubory chránit heslem, takže do něj mohou nahlížet pouze povolaní.
 • Produkt podporuje HTTPS komunikaci mezi nahrávacími servery a připojenými kamerami a dalšími bezpečnostními zařízeními.
 • Komunikace vašich dat (videa, audia, metadata) pocházejících z nahrávacího serveru a sdílených připojenými komponenty je zabezpečeno šifrováním na základě certifikátu.
Zkušební verze

Vyzkoušejte 30 denní verzi ZDARMA XProtect Express+

Vyzkoušet zdarma

Přišel čas na rozšíření Vaší instalace?


Navštivte Milestone Marketplace a najděte a porovnejte nejvhodnější software, hardware a služby, které lze s XProtect Express+ používat.

Navštívit Marketplace

Přejete si dozvědět se ještě více?


 Stáhněte si XProtect Essential+

30 dní na zkoušku zdarma

Stáhněte si zkušební verzi zdarma a užijte si spolehlivý a stabilní výkon.

Chci zkušební verzi zdarma
Vyzkoušejte si sami

Vyzkoušejte si sami

Pokud se chcete dozvědět, co vám náš VMS dokáže zajistit.

Objednat demo

Stáhnout materiál o produktu

Potřebujete ještě něco?

Prohlédněte si další produkt z naší řady, XProtect Professional+.
Rovněž můžete vyzkoušet náš průvodce produkty, který vás dovede k produktu, jenž se vám bude hodit nejlépe.

Dozvědět se více o XProtect Professional+

BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: