Chytrá města - kamerové a dohledové systémy


Chytrá města vznikají propojováním zařízení, dat a lidí, aby se tak zlepšila efektivita a fungování bylo inteligentnější. Společnost Milestone kombinuje špičkovou odbornost a zkušenost s inovativními kamerovými a systémy internetu věcí (IoT), které lze dále expandovat. Tím usnadňuje život ve městech, neboť se zlepšuje bezpečnost obyvatel, fungování městské dopravy a sledování životního prostředí.

Chytrá města

Klid pro mysl 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Podle výzkumů OSN žije dnes ve městech polovina lidstva – 3,5 miliard lidí. Odhaduje se, že toto číslo do roku 2030 vzroste na 5 miliard, takže vedení měst bude pod značným tlakem při hledání nových způsobů, jak řídit zastavěnost a zároveň zachovat bezpečí obyvatel a kvalitu jejich života. Města budou muset své finanční i lidské zdroje využívat stále efektivněji. Stručně řečeno, budou muset fungovat inteligentněji.

Zkušenosti společnosti Milestone a její špičková odbornost v kombinaci s našimi inovativními kamerovými a systémy internetu věcí (IoT) pomáhají vedení města nacházet efektivnější řešení a život ve městech zpříjemňovat. Díky těsné spolupráci s rozsáhlou sítí našich partnerů dokážeme nabídnout komplexní řešení, založená na standardech otevřené platformy, která lze v budoucnosti dále rozšiřovat, takže města se mohou vyvíjet podle měnících se potřeb občanské bezpečnosti, veřejné dopravy a monitorování prostředí.

Klíčové oblasti


Bezpečnost obyvatel

Bezpečnost obyvatel

Chytré město je bezpečné. Hlavním cílem takového města je využívání technologií a dat k ochraně obyvatel i návštěvníků. Společnost Milestone může pomoci nalézt řešení, které umožní efektivnější fungování bezpečnostních firem a organizací, jež se věnují vymáhání práva. Zlepší se bezpečnost obyvatel, řešení nouzových situací a řízení incidentů, takže výsledkem je, že se lidé cítí lépe.

Veřejná doprava

Veřejná doprava

Rostoucí populace vyvíjí tlak na klíčovou infrastrukturu včetně dopravy. Rostoucí tlak má dopady na provoz ve městě, významně omezuje firmy i obyvatele cestující za do zaměstnání, a v neposlední řadě negativně ovlivňuje pověst města a jeho životního prostředí. Společnost Milestone ve spolupráci s partnery využívá videokamery a analytický software a přináší řešení, která lze dále rozšiřovat, do oblastí jako parkování, řízení incidentů, efektivita dopravního provozu a statistika. Lidé ve městě se mohou cítit snáze v kontaktu.

Monitorování životního prostředí

Monitorování životního prostředí

Počasí, znečištění, voda a hluk patří ke stále rostoucím potížím měst a jejich obyvatel. Společnost Milestone inovativně vyvíjí kamerové a IoT systémy, jež umožňují snazší monitorování údajů, které vaše město potřebuje znát nejvíce. Tyto systémy dokáží generovat akutní upozornění, abyste ihned mohli situaci vyhodnotit a podniknout odpovídající akci. Zároveň kombinují data o životním prostředí v reálném čase s daty historickými i dalšími druhy informací v rámci chytrého města, takže umožňují zkoumat krátkodobé i dlouhodobé souvislosti příčin a následků.

Máme řešení pro každý obor


BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: