Hotely a restaurace - kamerové a dohledové systémy


Zařiďte si chytřejší a bezpečnější restauraci

Pokud pracujete ve fast-foodu, máte se co ohánět. Práce je rychlá, v restauraci i v drive-thru se tvoří dlouhé fronty. Dále musíte sledovat, zda zaměstnanci nerozdávají jídlo známým nebo nedochází k podvodům s kreditní kartou. A to jste ještě nedosáhli potřebného obratu, abyste dosáhli zisku. Co kdyby vám s tím vším šlo pomoci?

Hotely a restaurace

Milestone je světovým lídrem v síťových video systémech, takže vaší restauraci nabízí pokročilou bezpečnost a zabezpečení. Přesahuje běžné monitorování a výhody našeho řešení můžete využívat napříč celým svým podnikáním.

  • Chránit hosty i zaměstnance
  • Pracovat diskrétně
  • Zlepšit bezpečnost plateb

Zařiďte si chytřejší a bezpečnější hotel


Coby hoteliér odpovídáte za bezpečnost svých hostů i personálu. Potřebujete však nalézt rovnováhu mezi soukromím hostů a možností poskytnout jim klid mysl. Se společností Milestone dostáváte síťový video systém.

  • Chrání hosty i personál
  • Umožňuje pracovat diskrétně
  • Pomáhá zlepšit provoz hotelu a management personálu

Máme řešení pro každý obor


BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: