Kasina - kamerové a dohledové systémy


Mějte hru pod kontrolou

Bezpečnost v kasinech má mnoho stránek. Potřebujete nejen ochraňovat lidi, nýbrž také vlastní majetek, a přitom dodržovat často velmi přísné zákonné regulace tohoto odvětví. Dále je třeba se vypořádat s těžkostmi s osvětlením, vysokými stropy a potřebou zachytit i ty nejmenší odchylky od tvarů a barev. V tom všem vám společnost Milestone umožní být silným hráčem.

  • Ochraňovat hosty i zaměstnance, aniž byste je obtěžovali
  • Monitorovat detaily herních transakcí
  • Účinně prošetřovat incidenty a identifikovat podvodné jednání
  • Mít přehled o všech oblastech svého kasina
Kasina

Ať vám nic neunikne


V prostředí, které je neustále v pohybu a nikdy nespí, je důležité mít k dispozici non-stop bezpečnostní systém, kterému nic neujde. A tento systém nesmí selhat. Spolehlivá flexibilní řešení společnosti Milestone se síťovým video systémem vám dávají příležitost mít přehled o všech oblastech vašeho kasina bez dalšího dohadování.

Monitorujte výherní automaty, herní stoly, oblasti, kde se pracuje s hotovostí, vchody a východy, parkoviště a další – to vše při dodržování rychle se rozvíjející státní regulace.

Pár očí navíc


Symboly na herních kartách, barvy žetonů a transakce mezi personálem a hosty jsou jen částí všech detailů, které potřebujete vidět. I přes náročnou situaci s tlumeným osvětlením a nejrůznějšími odrazy a rychlými pohyby, dokáže náš spolehlivý systém značně pomoci s denní potřebou monitorování. HDTC kvalita a megapixelové rozlišení produktů společnosti Milestone vám pomohou dosahovat vyšší efektivity monitorování i těch prostor, kde je třeba nejvyšší zodpovědnosti.

Máme řešení pro každý obor


BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: