Kritická infrastruktura - kamerové a dohledové systémy


Integrovaná řešení pro zabezpečení, provoz a bezpečnost

Vniknutí, přerušení provozu, zranění. Toto jsou tři hlavní faktory ohrožující produktivitu, ziskovost a také pohodu zaměstnanců ve vaší provozovně. Řešení pro klíčovou infrastrukturu od společnosti Milestone vám umožňují úplně se věnovat všem třem a s efektivními náklady, pomocí jediného integrovaného systému.

Kritická infrastruktura

Od informace k pochopení

Informace bez pochopení mají jen omezenou hodnotu. Naše řešení zahrnují pokročilé analytické nástroje, které vám usnadní zpracování a pochopení nahraných dat a obrazového materiálu. Díky lepšímu porozumění se pak můžete lépe rozhodovat a účinněji reagovat, takže významně snížíte i náklady na vyřizování alarmů.

Chytré, flexibilní, připravené pro budoucnost

Naše inteligentní, otevřené monitorovací systémy na bázi IP jsou navržené tak, aby různé součásti vzájemně komunikovaly. Jsou připravené pro budoucnost, s možností rozšiřování a snadno propojitelné s dalšími systémy. A co je pro vás nejdůležitější - umožňují monitorování více míst z jediné řídicí místnosti pomocí vzdáleného přístupu.

Řešení pro klíčové infrastruktury


Stáhněte si e-knihu, ve které se dozvíte více o výhodách síťových monitorovacích systémů pro klíčové infrastruktury. Objevte, jak jediný, inteligentní monitorovací video systém dokáže přinášet více než fyzické zabezpečení a řešit veškeré kritické aspekty ochrany klíčové infrastruktury.

Stáhnout e-knihu

Klíčové oblasti


Vniknutí

Vniknutí

Se systémem ochrany proti vniknutí Milestone můžete zabezpečit celý svůj areál, od okrajových oblastí až po hlavní jádro. Detekujte, ověřujte, identifikujte, trasuje a odstrašujte vetřelce pomocí vizuálního, termálního a radarového snímání kombinovaného s možností audia a řízení přístupu. Monitorujte více areálů najednou z jediné ústřední řídicí místnosti.

Přerušení provozu

Přerušení provozu

Vzdáleným přístupem monitorujte klíčové provozy a procesy pomocí vizuálního ověřování údajů z měřičů a čidel ve vašich areálech. Pokud dojde k problému, můžete vyslat vhodnou osobu, aby incident vyřešila, nebo prostřednictvím audio zařízení můžete na dálku poskytnout pomoc. Zabudovaná inteligence navíc umožňuje sběr dat, takže lze identifikovat dlouhodobé trendy, předvídat potřeby údržby a plánovat ji.

image

Zranění

Pokud na váš areál dohlíží monitorovací systém Milestone, můžete i pozitivně přispívat ke zdravotnímu stavu a bezpečnosti vašich zaměstnanců. Ověříte náležité používání osobních ochranných prostředků jako například přileb a můžete spravovat incidenty (například nouzovou evakuaci) a poskytovat při nich pomoc mnohem promptnějším způsobem.

Zajistěte své klíčové provozy

Zajistěte své klíčové provozy, od výroby po spotřebu. Stáhněte si naši brožuru a objevte, jak můžete v každém článku dodavatelského řetězce vytvořit bezpečnější areál, nerušený provoz a bezpečnější pracovní sílu.

Zajištění proti kyberútokům

Je tato hrozba reálná? Monitorovací systémy společnosti Milestone obohatí váš kontrolní systém infrastruktury o ostrý, jasný videozáznam, který vás zanese takřka přímo na místo. Pomohou vám rozhodnout, o jak závažný incident se jedná a zda upozornění je skutečné, či zda se nejedná pouze nabourání do systému. Toto vše mohou vaši operátoři ovládat z řídicí místnosti na vzdáleném místě.

Plné zaměření na kyberbezpečnost

Možnost kybernetické zločinnosti páchané skrze váš síťový monitorovací systém je závažným problémem. Proto se na něj společnost Milestone 100% zaměřuje. Při boji s touto hrozbou zároveň těsně spolupracujeme s našimi partnery i koncovými uživateli – jde o společnou zodpovědnost.

Máme řešení pro každý obor


BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: