Průmysl - kamerové a dohledové systémy


Bezpečnost šitá na míru vašemu podnikání

V továrnách, skladech a výrobních provozech se často nachází cenné suroviny a zboží, které je třeba nepřetržitě monitorovat a střežit. Kombinací technologie síťových kamer a detektorů pohybu pracujících na principu radaru můžete vytvořit monitorovací systém přesně na míru svým potřebám.

  • Přesná spolehlivá detekce a trasování, obojí propojené se síťovými kamerami za účelem vizuální identifikace.
  • Automatická oznámení v reálném čase, pokud do perimetru či zakázané oblasti vstoupí osoba, společně s vizuálním potvrzením a lokalizací.
  • Flexibilní a snadno použitelná řešení s robustními kamerami odolávajícími vandalismu a s detektory pohybu pro použití pod širým nebem.

Zvyšování produktivity a bezpečnosti zaměstnanců


Kromě udržování bezpečného perimetru kolem vašeho podniku slouží síťové kamery jako vhodný nástroj i pro zvyšování celkové efektivity výroby a pro utváření bezpečného pracovního prostředí pro zaměstnance. Zakomponování kamerového systému do výrobního procesu nabízí možnost vzdáleného přístupu k živému obrazu po síti.

  • Ze vzdáleného místa monitorovat výrobní linky, vizuálně kontrolovat a ověřovat, zda funkce a procesy probíhají správně.
  • Zajišťovat, aby byla dodržována pravidla bezpečnosti práce a náležité procedury a že je řádně nakládáno s nářadím a vybavením.
  • Zajišťovat pomocí vzdáleného přístupu řešení problémů a poskytovat podporu při údržbě.

Máme řešení pro každý obor


BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: