Školství - kamerové a dohledové systémy


Bezpečnější vyučování

Ať zodpovídáte za mateřskou školku, základní školu či velký univerzitní areál, vaším cílem je vždy vytvoření prostředí, které podporuje zájem studentů o učení a chuť učitelů dělit se o poznání. Tohoto cíle lze dosáhnout, jen jsou-li všichni plně soustředěni a v bezpečí. Ochraňujte svou školu pomocí účinného a spolehlivého síťového bezpečnostního systému od společnosti Milestone.

  • Zajistíte bezpečnost studentů i zaměstnanců
  • Odradíte možné pachatele násilností a krádeží
  • Mimalizujete vandalismus a nákladné opravy
  • Snadno prošetříte incidenty a identifikujete podezřelé

Spolehlivé zabezpečení i při omezeném školním rozpočtu


Většina škol má omezený rozpočet na bezpečnost. Proto je důležité za své investice dostat maximum. Integrovaný systém monitorování pomocí videa, řízení přístupu a audiosystémy od společnosti Milestone dají vaší škole nejlepší možnou ochranu a zároveň vám umožní optimálně využít vaše zdroje a ušetřit náklady.

Inteligentní video poskytuje plný přehled o situaci

Obraz s vysokým rozlišením za jakéhokoli osvětlení a aktivní upozorňování dává i nejmenšímu týmu bezpečnostních pracovníků schopnost poradit si s čímkoli, od vážných hrozeb po šikanu, vandalismus či záškoláctví.

Řízení přístupu umožňuje bezpečnost studentů i zaměstnanců.

Sami rozhodujete, kdy a kam má kdo přístup. Můžete rovněž ze vzdáleného místa prověřovat návštěvníky a povolovat jim přístup do školy i mimo pracovní dobu, aniž vás to stojí další náklady.

Audio technologie pro jasnou komunikaci

Můžete rozesílat zprávy kamkoli uvnitř školy i mimo ni, dokonce i pomocí svého smartphonu.

Další přínosy kromě bezpečnosti

Lze změnit způsob, jakým škola reaguje na kalamity počasí, jak potvrzuje rodičům převzetí dítěte, či nacházet inovativní cesty k úsporám energie, či používání chytrých zařízení. Přínosů plynoucích z technologií společnosti Milestone je mnoho.

Máme řešení pro každý obor


BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: