Státní správa - kamerové a dohledové systémy


Bezpečnost veřejnosti je důležitou stránkou práce na všech úrovních stání správy. Občané i státní pracovníci si společně přejí klidný každodenní život bez nutnosti čelit bezprostředním hrozbám a trestným činům. Síťové monitorovací systémy se ukazují být účinným preventivním nástrojem pro vytvoření bezpečnějšího prostředí ve veřejných prostorech.

  • Ministerstva a radnice
  • Budovy soudů a věznic
  • Muzea
  • Dopravní uzly a infrastruktura
  • Veřejná prostranství
Státní správa

Široká škála výhod


Síťové video systémy společnosti Milestone úspěšně fungují v mnoha vládních aplikacích po celém světě. Jsou postavené na otevřené platformě a nabízejí nákladově efektivní monitorovací systém, který je připraven na budoucí možné rozšiřování podle aktuálních potřeb.

  • Snížení nákladů na vyšetřování incidentů díky vysoce kvalitnímu videozáznamu, umožňujícímu rychlou identifikaci a rozbor situace
  • Nákladově efektivní instalaci a údržbu
  • Méně vandalismu a graffiti
  • Okamžitý přístup přes internet / síť k živému přenosu i záznamům
  • Snazší integraci s dalšími síťovými systémy

Využijte svůj stávající systém průmyslových kamer


Mnoho státních institucí si vybralo video enkodéry společnosti Milestone kvůli možnosti bezproblémového přechodu na moderní síťové monitorovací systémy. To jim umožnilo maximálně využít minulých investic do průmyslových kamer, a přitom těžit i z mnoha výhod síťových video technologií. Nyní tedy mají monitorovací systém, který je připraven na budoucnost a je dále rozšiřovatelný.

Se společností Milestone máte přístup k výhodám předních světových síťových kamer a video enkodérů, pomocí nichž můžete monitorovat své objekty v budovách i pod širým nebem. Veškerá videa, živá i ze záznamu, lze snadno sdílet s mnoha autorizovanými cílovými skupinami, takže jste vždy o krok napřed před vandalismem a zločinností.

Máme řešení pro každý obor


BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: