Vymáhání práva - kamerové a dohledové systémy


Propojení za účelem zlepšení efektivity

Ve svět+, jehož občané touží po pocitu bezpečí, čelí váš tým pro vymáhání práva velkému tlaku ze strany veřejnosti, medií i politiků. Ať se přihodí cokoli, od vás se očekává, že budete ve správný čas tam, kde máte být, a to i přes omezenost rozpočtu i zdrojů.

Propojené video systémy nabízejí nástroje, jež posílí vaše schopnosti a zlepší i bezpečnost pracovníků. Propojují zařízení, data a zúčastněné osoby způsobem, připomínajícím malé město, takže můžete účinněji reagovat na incidenty a řešit je.

Vymáhání práva

Informace poskytované v reálném čase zkracují reakční dobu


Jak rychle bude váš tým pro vymáhání práva schopen reagovat, závisí na tom, jak brzy se k vám dostane první upozornění. Pokud disponujete sítí kamer a dalších čidel instalovaných tam, kde je pravděpodobnost trestného činu vyšší nebo kde občané cítí potřebu bezpečí, vaše síly budou mít při reakci cenný náskok.

Hrozby a incidenty lze detekovat automaticky a živé video z daného místa vám pomůže s ověřením události a stanovením priorit při reakci na ni. Přidáte-li do své sítě reproduktory a světla, můžete dokonce pachatele od probíhající činnosti odradit.

Účinná reakce díky přehledu o situaci

Přenosem videa, dat a dalších zdrojů do operačního centra vytvoříte efektivní koordinační uzel s vysokou úrovní přehledu o situaci. Milestone kamery dávají operátorům nejen rozhled v rozsahu 360°, nýbrž také možnost zoomu na detail, jako například na registrační značku vozidla nebo obličej.

Díky používání předdefinovaných protokolů pro konkrétní druhy incidentů může vaše operační centrum rychle vyslat správné osoby na správné místo a podpořit je v terénu zasíláním obrazu či dalších informací přímo na jejich mobilní zařízení.

To vše vám umožní vyřešit více případů

Operační centrum neustále informuje strážníky i jednotky prvního nasazení, takže vědí přesně, co nebo koho hledat. Tím se nejen zlepšuje jejich bezpečnost, ale také koordinace zásahu a šance na okamžité zatčení. A protože obrazový materiál a důkazy z videozáznamů mají vysokou kvalitu, máte větší možnost postavit podezřelé před spravedlnost.

Máme řešení pro každý obor


BLUECOM s.r.o.

O společnosti

Jsme česká společnost a působíme na trhu od roku 2001. Naším cílem je vytvářet dlouhodobé a korektní vztahy s našimi obchodními partnery.

Naše obchodní aktivity stavíme na komplexní technické a konzultační podpoře. Zákazníkům jsou poskytovány služby jako obchodně technická školení, zápůjčky zařízení, možnosti prezentace řešení přímo u koncových zákazníků a další činnosti směřující k úspěšnému zvládnutí projektů.

Snažíme se našim partnerům nabídnout technologicky zajímavé produkty, a proto je naše portfolio postupně rozšiřováno o nové inovace.

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

25 let na trhu

BLUECOM s.r.o.

Sídlo: Nerudova 1034, 537 01 Chrudim

Telefon: +420 469 688 054

Email: sales@bluecom.cz

IČ: 25955993 / DIČ: CZ25955993

Spisová značka: C 17530 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Chcete se zeptat? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: